Skoč na obsah Skoč na menu
Hore

PVPS - Podtatranská vodárenská prevádzková spoločnosť, a.s.

Vstup do zákazníckej sekcie

Môj zákaznícky
účet
Zavolajte nám 0850 111 800 Napíšte nám Vaše otázky Formulárena stiahnutie Plánovanéodstávky Havárievody

Nech sa páči, vodovodná 2019

nech-sa-paci-vodovodna-2017
Štatút súťaží pre jednotlivcov a pre celú triedu v kampani Nech sa páči, vodovodná

Kampaň Východoslovenskej vodárenskej spoločnosti, a.s. a Podtatranskej vodárenskej prevádzkovej spoločnosti, a.s. Nech sa páči, vodovodná je zameraná na deti a ich zdravý životný štýl, ku ktorému patrí konzumácia kvalitnej pitnej vody z vodovodu, namiesto nezdravých sladených nápojov.

Kampaň začína 1. 5. 2019, v rámci nej sú pripravené štyri súťaže, ktoré budú zverejnené na sociálnych sieťach Facebook a Instagram. Na konci každej súťaže budú vyžrebovaní traja výhercovia, ktorí získajú atraktívne vecné ceny. Hlavnou výhrou v 4. súťaži je 2-dňový výlet autobusom pre celú triedu v dňoch 18. – 19. júna 2019. Výhercov čaká návšteva objektov VVS, a.s. Prešov, Environmentálne centrum Michalovce, ubytovanie v 4 hviezdičkovom hoteli v Spišskej Novej Vsi a výlet do Vysokých Tatier. Večerný program s Andym Ďuricom, spevákom hitu Pravá vodovodná a s divadlom Haliganda.

Termíny súťaží:
Súťaže trvajú od ich vyhlásenia na Facebooku FB/vodovodna a sú podporované mediálnou kampaňou vo vybraných médiách.

Súťaž č. 1: 1. 5. 2019 – 5. 5. 2019
Súťaž č. 2: 6. 5. 2019 – 10. 5. 2019
Súťaž č. 3: 13. 5. 2019 – 17. 5. 2019
Súťaž č. 4: 20. 5. 2019 – 27. 5. 2019

Víťazi jednotlivých súťaží budú vyhlásení vždy do 24 hodín po uplynutí termínu súťaže na FB/vodovodna.

Do súťaží sa môže zapojiť ktokoľvek, stačí splniť súťažnú úlohu na FB.

POZOR! Vyhrať môžu iba deti a triedy zo ZŠ, ktoré sú na území v správe VVS, a.s. a PVPS, a.s..

Ceny a systém oceňovania:
Po skončení prvých troch súťaží (jednotlivo) budú ocenení vždy traja, ktorí získajú niektorú z vecných cien (bluetooth reproduktor, bezdrôtové slúchadlá, nedobytný RFID batoh). Po ukončení štvrtej súťaže budú ocenení traja jednotlivci, ktorí získajú niektorú z vecných cien (bluetooth reproduktor, bezdrôtové slúchadlá, nedobytný RFID batoh), prvé miesto v tejto štvrtej súťaži zároveň získa 2-dňový výlet autobusom pre seba a svoju triedu v dňoch 18. – 19. júna 2019 vrátane ubytovania.

Odpovede a úlohy všetkých štyroch súťaží musia obsahovať názov školy (adresu), triedu a meno súťažiaceho.

Deti mladšie ako 13 rokov sa do súťaží môžu zapojiť pomocou pani učiteľky/pána učiteľa, rodičov a ich priateľov nad 13 rokov, ktorí majú FB účet.

Súťažiaci zapojením sa do súťaže súhlasia s použitím vlastných fotografií na reklamné a propagačné účely organizátorom súťaže, súhlasia s ich bezplatným používaním a šírením na webe, v printových či elektronických médiách, na reklamných materiáloch, a to časovo a geograficky neobmedzene. Zároveň pravdivo prehlasujú, že ich zákonní zástupcovia súhlasia s ich účasťou v súťaži a s podmienkami súťaže.

Účastníci zapojením sa do súťaže a splnením podmienok dávajú organizátorovi súťaže svoj výslovný súhlas so spracovaním osobných údajov, ktorými sú poskytnuté identifikačné údaje účastníka súťaže (meno, priezvisko, názov a adresa školy). Tieto osobné údaje budú spracované výlučne pre realizáciu súťaže a odovzdanie výhry.

Ceny nie sú právne vymáhateľné. Organizátor súťaže má právo odstrániť zo súťaže príspevky, ktoré nie sú v súlade s etickými normami, prípadne budú uznané za produktovo antipropagačné, resp. ak budú pôsobiť proti obchodným či strategickým záujmom vyhlasovateľa.

Facebook nemá voči súťažiacim žiadne záväzky. Súťaž nie je žiadnym spôsobom sponzorovaná, odobrená, spravovaná, ani nijako inak spojená s Facebookom.

Facebook/vodovodna / Instagram.com/pravavodovodna

vodovodna-letacik

Štatút (na stiahnutie)