Vodné bary meste Poprad a Spišská Nová Ves 

Podtatranská vodárenská prevádzková spoločnosť, a.s. v spolupráci s mestami  Poprad a Spišská Nová Ves ponúka návštevníkom centra počas horúcich letných dní bezplatnú pitnú vodu z vodovodu na osvieženie. Zároveň spoločnosť PVPS, a.s. vyjadruje úprimné poďakovanie obom pánom primátorom za skvelú spoluprácu pri zriadení stánkov a ich rýchleho sprevádzkovania. 

V centre miest sú umiestnené stánky, v ktorých si návštevníci metropol môžu vychutnať čistú vodu, ochutenú s citrónom alebo mätou. „Vodný bar“ je v prevádzke v pracovných dňoch od od 11.00 – 17.00 hodiny v Spišskej Novej Vsi a v Poprade aj počas víkendov.  Nápoj sa podáva v ekologických bio rozložiteľných pohároch. Verejnosť uvítala túto skvelú myšlienku.

Pitná voda výrazne detoxikuje ľudský organizmus, pomáha zlepšovať celkový zdravotný stav človeka. Každý živý organizmus obsahuje veľké množstvo vody a bez tejto najvzácnejšej tekutiny by neexistoval žiadny život. Podľa slov odborníkov – nedostatok tekutín sa prejavuje bolesťou hlavy, malátnosťou a poklesom duševnej i fyzickej výkonnosti. Preto je nevyhnutné množstvo vody v ľudskom organizme pravidelne doplňovať.

Veríme, že turisti, návštevníci, cyklisti, deti ale aj domáci obyvatelia sa potešia našim  výnimočným barom a doprajú si pohár najzdravšieho nápoja na doplnenie nevyhnutného pitného režimu počas letných horúčav.